the originals family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the originals family

The Original Family RPG
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Сря Ное 17, 2021 4:37 pm
Latest topics
» Lookin for a buddy for RP
След пет седмици  Icon_minitimeСъб Ное 16, 2013 6:58 am by Гост

» След пет седмици
След пет седмици  Icon_minitimeСря Ное 13, 2013 3:07 pm by Hayley

» Why do you look like that?
След пет седмици  Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 12:27 pm by Hayley

» ~ A New Beginning ~ (two days later)
След пет седмици  Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 5:17 pm by Гост

» Looking for a FWB/ Boy/Girlfriend
След пет седмици  Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:40 pm by Гост

» Фей Чембърлейн
След пет седмици  Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 12:56 pm by Hayley

» Подпис на месец Ноември
След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:28 pm by Гост

» Аватар на месец Ноември
След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:19 pm by Гост

» Най-секси потребител на месец Ноември /мъж/
След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:12 pm by Гост

Top posters
Hayley
След пет седмици  Vote_lcapСлед пет седмици  Voting_barСлед пет седмици  Vote_rcap 
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар

 

 След пет седмици

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeСъб Окт 26, 2013 6:57 pm

Вървях замислен към парка за да подишам чист въздух сред хората.Бяхме тук със сестра ми вече от месец и нещо,но все още не бях отелил време да подишам чист въздух и да видя нови хора и традиции.Все пак като гражданин живеещ тук,бе редно да знам някои обичаи за да не се изложа.Стигайки до парка,видях една самотна дата,която седеше на една пейка и се взираше в цветната градина пред нея.Наистина беше красиво тук и с нахалството си седнах до нея.Аз,също като нея,се загледах напред,но станах за малко и откъснах едно цвете като поднесох пред нея и казах.
-За една красива дама,едно красиво цвете.-тя го взе и се усмихна леко.Аз се облегнах на облегалката на пейката и с крайчеца на окото си наблюдавах какво прави тя.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeНед Окт 27, 2013 8:43 am

Шерил не я свърташе на едно място и реши да излезе като се запъти с бавни крачки към парка, където мислеше да прекара поне малка част от деня си в размишляване за миналото, което я караше да се чувства като загубенячка, но я правеше по-силна.
Мъж с кестенява или черна коса седна до нея като я погледна, а след това откъсна цвете и й го подаде с думите "За една красива дама,едно красиво цвете.", което накара блондинката да се усмихне поне малко, макар че не знаеше за какво го правеше.
- Мерси, предполагам.- отвърна синеочката и погледна събеседника си в очите, но нещо не беше наред и тя го усещаше. Шерил погледна брюнета отново като присви очи и се съсредоточи.
- Ти си вампир!- възкликна тя и сбърчи вежди.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeНед Окт 27, 2013 6:31 pm

Тя се усмихна леко след като подадох цветето,но после не ми хареса речта,която оправи,а именно тази какъв съм.Исках,ужасно много исках поне на едно място да не ме разкрият веднага.Много ли исках или просто света беше несправедлив с мен?Обърнах глава и се опитах да се успокоя след,което казах опитвайки се да бъда спокоен.
-Да.Древен вампир съм и какво?-бях наистина ядосан,но пък видимо бях спокоен.Обърнах се към нея и казах директно.-А ти си върколак.-усмихнах се леко и извърнах глава.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeНед Окт 27, 2013 6:42 pm

Може би Шерил не трябваше да е чак толкова директна с речта си за това какъв е той, но и тя бе разкрита доста бързо, но някак си се чувстваше спокойна и това си беше доста странно.
- Шерил Смит.- подаде ръката си блондинката и се усмихна леко, а това изобщо не можеше да се случи особено често или изобщо след случката в миналото й.
- И наистина, благодаря ти за цветето и за комплимента.- продължи тя, като се учуди от това което бе казала току що.
Шерил погледна към небето, а после отново към събеседника си, който не се оказа някакъв от онези вампири нямащи никакъв контрол над себе си, ами от древните за които бе чувала.
- Кой от братята си ти, като изключим Клаус, с който вече сме се срещали? Кол? Фин? Илайджа?- започна да изрежда имената на първородните, които бе научила малко след като се бе завърнала от почивката си в Ню Орлианс.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeНед Окт 27, 2013 7:08 pm

Взе да става още по гадно.Имаше ли нещо,което не знаеше тази Шерил за мен?Знае,че съм древен,знае,кои са ми братя,познава брат ми Клаус...Не може ли наистина на едно място да остана неразкрит и да бъда непознат?Без да мърдам ни глава,не ръце,казах.
-Аз съм Илайджа и има ли нещо,което не знаеш за мен,Шерил?-попитах вече сериозен и леко изнервен,но вече го показвах и не мислех да крия за да угодя на другите.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПон Окт 28, 2013 12:15 pm

На Шерил й стана ясно, че на събеседника му не му беше особено приятно някой да знае нещо за него или да го разпознава толкова бързо и да знае цялата му история.
-Аз съм Илайджа и има ли нещо,което не знаеш за мен,Шерил?- попита брюнетът Шерил с леко изнервен тон, но кой не би се ядосал ако всички му знаеха историята.
- Всъщност знам само това.- отвърна блондинката и се усмихна половинчато, ставайки й неудобно, а това че част от старото й аз се обаждаше не беше особено добра част от живота й.
- Добре нека започнем от начало.-каза Шерил и се загледа в краката си.
- Благодаря Ви господине за прекрасното цвете. Аз съм Шерил Смит. Ами вие?- започна блондинката като се опита да покаже добри маниери, което й беше някак си трудно.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПон Окт 28, 2013 5:33 pm

Защо жените най-често де си мислеха,че като повтарят старата реч или действие,всичко ще се оправи от само себе си?Не,че имах нещо против от това да се извини,но все пак.Уважавах това,че се извиви,защото в моето семейство това бе непознато.Особено за Клаус....Но нека се върна на Шерил.
-Приема се и моля.Все пак не всеки ден съм имал честта да видя красива и сама дама някъде.-усмихнах се и допълних.-Какво общо имаш с брат ми Клаус?-погледнах я въпросително за миг и възвръщайки усмивката си казах.-Аз съм Илайджа Майкълсън.-не откъснах очи от нея,но вече не знаех как да се държа с нея и какво да й споделя,като тя знаеше доста за мен.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПон Окт 28, 2013 5:49 pm

Шерил изслуша внимателно всяка една дума изречена от Илайджа и после се замисли над въпроса му.
- Срещнахме се в Ню Орлианс когато бях на почивка и ми показа града. Това беше.- уточни на кратко блондинката и погледна събеседника си в очите. Той можеше да усети дали тя го лъже или не и в това бе сигурна.
- Не те ли притеснява, че всеки момент ще избухна и ще стане опасно?- попита Шерил не вярвайки особено много на думите си, защото малко или много се беше по променила, а и старото й аз напираше да се покаже отново, колкото и да се бореше да го скрие.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeВто Окт 29, 2013 7:37 am

Знаех,че тя спести повече от половината истина за нея и брат ми,но явно беше прекалено тайно за да се споделя с всеки срещнат,бил той дори брат на един от двамата.Затова не попитах повече нищо.Знаех,че почти на всеки въпрос ще ми спести нещо,а не исках самостоятелно да си създавам врагове,това бе по частта на Клаус.След като каза второто изречение,само казах безразлично вече.
-Какво може да стане?-наистина вече ми бе все едно.Мразех да говоря с хората,а те да ми споделят наполовина и да искат цялата истина за мен.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeВто Окт 29, 2013 12:20 pm

- Чувала съм че след като върколак ухапе вампир, вампирът умира.- каза тихо Шерил играейки си с палците на ръцете. Какво се очакваше от нея, като дори не знаеше как да се превръща по своя воля и дори не се стъпвала в битка, но усещаше че с това държание и на двама им нямаше да се стигне до особено добри отношения, което я караше да се засмее.
- Имам чувството, че ще започнем да се дракаме като кучето и котката.- каза тя започвайки да се смее, но това определено си беше и смешно.
И двамата бяха леко сприхави и след малко лицето на блондинката стана червено, стискайки зъби. Едно от нещата, които я учудваха бе как може да си мени прекалено бързо настроението.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeВто Окт 29, 2013 9:18 pm

Това за върколака и вампири бе вярно.Но да се надяваме,че няма да има нужда да я успокоявам.Не ми се иска да имам белег или да имам нужда от излишно спасение на дърти години.Погледнах Шерил,нещо което редувах,ту гледах нея,ту гледах на други посоки като се правех,че тя ми е безразлична,а всъщност ми допадна като жена,същество и характер.Леко избухлива,бързо си мени мнението и настроението,умна е,видимо спокойна,което пък я прави тайнствено красива.Станах от мястото си и казах.
-Виждам,че нещо се ядоса,хайде на кафе и ще се успокоиш.-усмихнах се и подадох ръка на дамата.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeСря Окт 30, 2013 12:19 pm

Шерил не остана назад и забеляза как Илайджа гледаше ту към нея, ту към ... в друга посока, за което си беше малко или много странно за блондинката.
-Виждам,че нещо се ядоса,хайде на кафе и ще се успокоиш.- каза й брюнетът усмихвайки се и подавайки й ръка. Блондинката го погледна леко изненадано и след кратко време кимна, изправяйки се сама и тръгвайки към Мистик Грил.
- Мистик Грил или?- попита тя спирайки се на едно място, обръщайки се към събеседника си.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeЧет Окт 31, 2013 10:40 pm

Тя предложи да отидем в Мистик Фолс,но ми беше омръзнало от това кафене където всеки ме знае от хилядолетия насам.Затова в главата ми се въртеше едно кафене,което по име се казваше ,,Скрин",но всеки го знаеше като ,,Кафенето в парка".Затова се усмихнах леко и казах.
-Хайде да отидем в ,,Скрин".-не бях ходил отдавна там,а едно от бившите ми,поне преди 10-15 години,работеше там.Тя бе млада тогава,но едва ли е починала,а имах нужда малко да разпусна.То не,че дамата до мен бе грозна,но едва ли щеше да се съгласи да спи с древен или изобщо с някой като мен.А аз като мъж,който живее като поп си имах нужда от някои услуги и екстри.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 8:56 am

Шерил направи някаква странна гримаса, когато чу Скрин, защото винаги се заяждаше с хората и накрая винаги биваше изритвана. Е не точно с всички. Само с някаква според блондинката уличница, която са взели за сервитьорка, но и за нещо друго.
- Но искам да те предупредя че може да стане и екшън.- отвърна пъстрооката и се подсмихна дяволито, защото знаеше какво ще следва след като влезе.
Шерил и Илайджа се запътиха към "Скрин", като вълчицата поизоставаше понякога, за да се любува на гледката отзад. Това че беше сладка не й пречеше да си хване гадже, но характера й беше основния проблем. "Малко хапливо зверче" така я наричаха когато беше малка, а и след рождения й ден прякорът се завърна, затова й носеше медальон с инициали "L.B.B".
- Илайджа. Всъщност името ти е доста интересно и не се среща особено често. Да не би да означава от някакъв древен език "мъдър" или нещо подобно?-попита блондинката наблюдавайки всяко едно движение на древния.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 9:39 am

Явно мястото не й допадна особено,но пък се съгласи.По отношение на екшъна,в днешно време всеки го създава,а някой дори се меси в чуждия и го до украсява.Но пък всеки го прави като изцяло по различен начин,с различно мислене и го осъществява върху различни хора и създания.Аз лично причинявах много болка,мъка,страдания,тъга,но в крайна сметка аз страдах най-много.Обърнах се към Шерил след въпроса й,но лично да си призная не знаех отговора му,затова просто казах.
-Не знам.Не съм се замислял за това.Но ако това,което ти знаеш,ме означава е вярно,еми името ми подхожда.-усмихнах се леко и застанах до нея като допълних.-Извинявай за въпроса,но предполагам,че дама като теб не е сама.Тоест си имаш гадже,приятел или дори годеник/съпруг?-погледнах я въпросително,но и леко се притесних след като зададох въпроса си.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 9:54 am

Илайджа се беше замислил за кратко, но после заговори, като въпросът който отправи към Шерил й се видя смешен и не можа да се сдържи и просто се засмя.
- Приятел само на 17 съм. Няма как да имам годеник или съпруг.- отвърна блондинката през смях и после стана сериозна.
- Всъщност си нямам нищо и никого. Убих родителите си, а за връзките сприхавият характер не помага особено много.- допълни момичето като се усмихна съвсем леко.
- И от къде изобщо ти хрумна идеята за съпруг или годеник?- попита тя като поклати глава и се засмя отново. Та това не беше ... Кое момиче би се съгласило да се сгоди и то на 17 годишна възраст?
Блондинката спря пред вратата на заведението и се огледа. Трябваше да покаже, че не всички мъже принадлежат само и единствено на онази сервитьорка или по-точно уличница, но това щеше да стане малко по-късно.
- Път на древните.- каза тя отваряйки вратата и правейки пък на събеседника си.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 11:01 am

След известно време стигнахме заведението,а тя ми направи път да вляза първи.Не й се оспорих и влязох пръв.След като седнахме на една маса,казах.
-Възможно е.Чувал съм за такива,които още на 14-15 се женят,а на 17 имат поне две деца.Така,че няма лошо да си женена или да имаш дете.-усмихнах се леко и допълних.-Иначе днес си с мен и не искам да правиш лоши неща.Имаш си кавалер,така че не завиждай на тая повлекана,ясно?-погалих бузката й,а след това викнах повлеканата като поръчах две кафета.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 11:17 am

Шерил погледна странно Илайджа,когато той я погали по бузата.Нещо, което бе правено само от баща й преди рождения й ден, когато се прибираше със синки и рани, само и само защото беше по-слаба от останалите. Защото беше перфектна във всичко и всички я мразеха заради това.
- Да не ми четеш мислите?- попита блондинката когато Илайджа каза нещо за повлекана или нещо подобно.
- И честно казано останалите ако искат и на 9 да се женят. Не са ме възпитали по този начин, затова ето ме тук съвсем сама.
Не след дълго сервитьорката се появи да вземе поръчките, като не спираше да прави разни намеци на брюнета. На Шерил й беше писнало отдавна да гледа тези изпълнения. Блондинката изпука кокалчетата на пръстите си й се изправи.
- Не й този път приятелко. Той е с мен.-каза с плътен тон вълчицата и се наведе към Илайджа като го целуна страстно. Не харесало се на сервитьорката тя направи някаква гримаса като тръгна, за да вземе поръчките им.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 11:55 am

Сервитьорката дойде и усетих по начина на държание и действията на Шерил,че ще стане нещо.Тя се изправи и след речта оправена към повлеканата,Шерил се наведе и ме целуна страстно.Признавам това ме изненада,но ми хареса.Затова обхванах лицето й в ръце и задълбочих целувката като след като я пуснах,се отдръпнах леко от нея и казах.
-Това ми хареса.Прави го по-често.-след,което я пуснах,а тя с усмивка седна на мястото си,а сервитьорката се оттегли с кисела и начумерена физиономия.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 12:13 pm

Шерил прехапа устна и се загледа в краката си, чувствайки се не много на мястото си.
- Ами ако не го правя по-често?- попита блондинката надвесвайки се и засмивайки се леко. Обичаше да си играе на хората с нервичките и определено й допадаше да бъде дразнител.
- Е приятел какво ще ми разкажеш за теб или искаш да знаеш за мен?- попита пъстрооката след като поръчката им бе донесеса от някаква друга сервитьорка, която явно познаваше Илайджа, защото веднага го заговори.
- А после се сърдиш, че всички те познават.- скръсти ръце блондинката след което се засмя леко.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 12:48 pm

Явно целувката,която получих бе само за да дразни сервитьорката.Затова просто казах.
-Няма проблем.Свикнах да ме използват,нещо,което и ти направи за да раздразниш сервитьорката.-отпих от кафето си и допълних.
-Че ти знаеш всичко за мен,какво още да ти споделя?-обърнах погледа си към бара и се загледах в бутилките подредени на един от рафтовете.Беше пълно с твърд алкохол,но в момента исках не нещо твърдо,а нещо,което да ме стопли от всички страни.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 1:05 pm

Шерил се изправи и застана до събеседника си като го погледна сериозно.
- Всъщност приятел не беше за да я издразня ами защото исках.- отвърна тя и взе две шишета уиски, като му подаде едното.
- Не знам всичко. Само името ти и имената на братята ти и сестра ти, нищо повече.- защити се момичето и сбърчи нос, нещо което почти беше забравила да прави, когато е сърдита или се опитва да се защити. "Старите навици не умират трудно." Явно това си беше правилно.
- Добре спираме да говорим за миналото и пием за този момент.- каза Шерил отваряйки нейното шише.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 1:54 pm

Тя ми даде бутилка уиски,а аз я оставих настани и попитах.
-С каква цел ми даваш това уиски?Какво искаш да знаеш за мен?И какво бе причината да поискаш да целунеш брата на твоя едва ли не най-голям враг?-попитах като се облегнах на облегалката и отпих от кафето си.Наистина се чудех какви са жените,но никога не откривах отговор на въпроса си.Просто нямаше как да разбереш или да опознаеш една жена напълно.Може би затова брат ми Клаус се страхуваше от жените и от любовта.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 2:05 pm

Шерил превъртя очи и отпи от питието си, като седна на стола си.
- Много въпроси задаваш Илайджа. Не може ли просто  момиче да те целуне без никаква причина или пък с причина?- попита блондинката и отпи от шишето с уиски отново.
- Просто се отпусни малко приятел. Не го давай тежко постоянно, защото ако се притесняваш за всичко ще ти побелее косата.- допълни тя и се завъртя на стола.
Единственото, което не разбираше блондинката беше защо всички трябваше да се притесняват за нещо и винаги да има нещо "нередно".
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 2:16 pm

Явно тя се разсърди,но за не го направих на проблем.Затова просто отворих бутилката,отпих малко и оставих стъклената бутилка на масата като станах и се надвесих над Шерил с думите.
-Може да са много,но ако е проблем,защо просто не ми затвориш устата?-доближих се на милиметри от устните й като ги облизах с език и усетих горчивия вкус на уискито,което преди малко бях вкусил и аз,но от моята бутилка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





След пет седмици  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
След пет седмици
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the originals family :: Извън града, на всякъде в света и времето :: Бъдеще-
Идете на: