the originals family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the originals family

The Original Family RPG
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Сря Ное 17, 2021 4:37 pm
Latest topics
» Lookin for a buddy for RP
След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 16, 2013 6:58 am by Гост

» След пет седмици
След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13, 2013 3:07 pm by Hayley

» Why do you look like that?
След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 12:27 pm by Hayley

» ~ A New Beginning ~ (two days later)
След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 5:17 pm by Гост

» Looking for a FWB/ Boy/Girlfriend
След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:40 pm by Гост

» Фей Чембърлейн
След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 12:56 pm by Hayley

» Подпис на месец Ноември
След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:28 pm by Гост

» Аватар на месец Ноември
След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:19 pm by Гост

» Най-секси потребител на месец Ноември /мъж/
След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:12 pm by Гост

Top posters
Hayley
След пет седмици  - Page 3 Vote_lcapСлед пет седмици  - Page 3 Voting_barСлед пет седмици  - Page 3 Vote_rcap 
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар

 

 След пет седмици

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 09, 2013 9:00 pm

Шерил знаеше как да задоволи един мъж.Знаеше как да си играе с него,така че и двамата да са доволни.Единственото на което бях способен в момента бе само да дишам учестено,докато тя си играеше с приятелчето ми.Но после се изкачи нагоре към гърдите,ключицата ми и се спря на устните ми.Включих езикът си в целувката,а с ръцете си мачках задните й части.Членът ми бе между бедрата й,допирайки се в котенцето й.Не се движех в таза,но просто всичко ме командваше да го вкарам отново,но чаках нейните команди.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 10, 2013 1:00 pm

Шерил раздаваше целувка след целувка, като движеше тялото си нагоре и надолу и се отъркваше в приятелчето на Илайджа. Ясно се виждаше че брюнетът иска да бъде отново в нея и щеше да получи това, което искаше съвсем скоро... Поправка, което искаха и двамата.
Момичето се задвижи бавно, а ръцете й шареха по гръдния му кош като оставяха леки алени след след себе си.
Шерил незнайно как се докопа до близкото шкафче и от там извади пухени белезници и погледна към брюнета въпросително.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13, 2013 2:56 pm

Шерил искаше да играем мръсно,но и опасно.Нещо,което аз също харесвах и не мислех да и отнема заради нещо незначително.Притиснах я до тялото си,а пухестите белезници погалиха тялото ми.Хванах с една ръка въпросната играчка и я оставих настрана като започнах да целувам кожата по рамото и вратът й.Исках с устни да разуча част от тялото й,докато тя е върху мен.Едната ми ръка галеше гърбът й,а другата стоеше кротко върху дупето й като на моменти го мачкаше.Устните ми нахално и страстно целуваха настръхналата й кожа,но ефекта от зъбките подлудяваше дамата.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13, 2013 3:07 pm

- Илайджа!- простена блондинката името му леко, като се отъркваше в приятелчето му, а устните му се разхождаха по тялото й или поне по тази част която можеха да стигнат.
Шерил нямаше нищо против дори и брюнетът да забие зъбите си във врата й, защото това доставяше удоволствие или поне част от удоволствието.
Пъстроочката затвори очи за момент и когато ги отвори беше застанала под Илайджа, който си падаше по игричките, които определено караха всяко едно момиче да полудее.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Sponsored content





След пет седмици  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
След пет седмици
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the originals family :: Извън града, на всякъде в света и времето :: Бъдеще-
Идете на: