the originals family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the originals family

The Original Family RPG
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Сря Ное 17, 2021 4:37 pm
Latest topics
» Lookin for a buddy for RP
След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 16, 2013 6:58 am by Гост

» След пет седмици
След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 13, 2013 3:07 pm by Hayley

» Why do you look like that?
След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 12:27 pm by Hayley

» ~ A New Beginning ~ (two days later)
След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 5:17 pm by Гост

» Looking for a FWB/ Boy/Girlfriend
След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:40 pm by Гост

» Фей Чембърлейн
След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 12:56 pm by Hayley

» Подпис на месец Ноември
След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:28 pm by Гост

» Аватар на месец Ноември
След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:19 pm by Гост

» Най-секси потребител на месец Ноември /мъж/
След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:12 pm by Гост

Top posters
Hayley
След пет седмици  - Page 2 Vote_lcapСлед пет седмици  - Page 2 Voting_barСлед пет седмици  - Page 2 Vote_rcap 
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 След пет седмици

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 4:18 pm

- Ще бъде лесно.- отвърна блондинката и го погледна с малко пламъче в очите. Шерил действаше инстинктивно и дръзко. Тя целуна Илайджа като захапа съвсем леко долната му устна, като внимаваше в същото време и със зъбите.
- Е скъпи ми Илайджа, какво би станало ако откажа да ти запуша устата?- попита тя отпивайки от шишето си с уиски, чакайки да види реакцията му или какво ще направи. "Играч" Може би това беше точното определение за Шерил, защото винаги побеждаваше, но нищо не се знаеше за този момент.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:12 pm

Тя отново ме целуна като захапа долната ми устна,но това че после избра бутилката,а не мен,не ми хареса.Върнах се на мястото си,седнах така,че Шерил да вижда дясното ми рамо.Взех бутилката и я пресуших наполовина,като казах.
-Никога не ми е вървяло в любовта.Едва и сега ще ми провърви,така че спокойно може да си изпиеш уискито и да си тръгнеш все едно съм никой.Какъвто май съм и в твоите очи.-усмихнах се леко и кимнах положително.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:24 pm

- Значи предпочиташ да направим някое изпълнение пред всички тук и да ни качат в някой нецензуриран канал?- попита Шерил като стана от стола си и седна в скута му като го целуна.
- Може и да си падам по откачените неща, но определено отказвам да правя шоу на повече от един човек.- допълни блондинката като се усмихна и го целуна отново.
Едно от многото неща, които разбра Шерил бе че събеседника й е чувствителен или поне му беше писнало да се държат с него като еднодневка кърпичка, което някак си караше човек да се разчувства, но това беше ли възможно за блондинката или вече беше станало? Имаше ли начин ледът да се е разтопил?
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 9:10 pm

Било възможно с нея човек да се разбере.Но наистина мразех,беше ми писнало да си играят с мен.Всеки го правеше,дори собствения ми брат,баща и майка ми го правеше.Може би от цялото ми семейство,само Ребека ме обичаше.Имаше нещо,което отличаваше мен и сестра ми и точно това нещо ни събираше.Когато Шерил дойде и седна в скута ми целувайки ме,не знаех как да реагирам,но отвърнах като сключих ръце на кръста й и я придърпах по близо до мен с думите,които произнесох след втората й целувка.
-Не искам да си играеш с мен.Цял живот всеки го прави с изключение на сестра ми Ребека.Моля те спи,писна ми от това да съм играчка за някой или пазител за друг.-усмихна се и я прегърнах по силно,заравяйки глава във вратът й.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 11:46 am

- Приятел знам какво е да си използван цял живот и накрая нищо да не получаваш. Всички да те тъпкат и мачкат, да се чувстваш като някоя мижитурка, макар че си нещо много повече, че си нещо много по-велико от тях.- каза Шерил на един дъх и го погледна в очите. До сега не й се беше налагало за изрича толкова дълги речи, за това нещо, защото не й се бе й налагало. Страхът беше основният фактор, който караше всеки един човек да се бои от това какво му предстои да му се случи. "Живей за мига!" Това беше един от девизите й, защото ако не живееш и не направиш някоя щуротия в момента, не знаеш дали някога ще ти се отвори парашута, защото в следващия момент можеш да си в гроба.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 1:36 pm

След речта й,продължавах да я държа в прегръдките си,докато тя беше седнала с скута ми.Тази поза ми хареса и не исках да свърша скоро.Целувайки вратът й,казах.
-Права си.Но не може ли поне за кратко да не бъдем разигравани?-обърнах я към мен и гледайки я в очите,допълних.-Искам само малко щастие.Дори като древен,като вампир,като чудовище и аз заслужавам малко щастие.Не може ли двамата да си го подсигурим за кратко?-погалих лицето й,чакайки отново острите й думи,които в този момент ме нараняваха ужасно много,но знаех,че на никой не му пука как се чувства един древен вампир.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 2:00 pm

На Шерил й беше пределно ясно, че всичко ще е само за една вечер и останалото остава за... После ще се гледат като непознати. Блондинката беше свикнала с това отношение, защото през повечето време така правеше тя с момчетата, а й и харесваше.
- Всеки заслужава щастие, макар че го получава за кратко.-отвърна тя студено.
- А и какво не му харесваш да си "чудовище"? Толкова е забавно и когато правиш някои неща става доста горещо.- продължи пъстрооката и се засмя. Ръцете й шареха из тялото му докато говореше.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 3:24 pm

Явно тя искаше всичко да е за една вечер или най-много да продължи няколко дни.Придърпах я по-близо до мен и удостоих устните й с моите като се потопих в една страстна и сладка целувка докато ръцете й шареха по тялото ми.Момента,действията и това,което предстоеше ми хареса,но бяхме в бара и не бе редно да го правим пред толкова много хора.Затова се отделих от нея и на милиметри от ухото й казах.
-Секси първо може да продължи няколко дни,седмици или месеци и второ,не бих превзел тялото ти тук.Твърде си красива за да деля тялото ти с погледите на мъжете тук.-след речта си,която произнесох със задъхан дъх,захапах леко крайчеца на ухото й и облизах една част от вратът й.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 5:50 pm

Шерил прехапа устна колкото да спре стона, който тъй натрапчиво си проправяше пък, но накрая излезе като ръмжене. Блондинката стана и се качи на барплота като се изкашля съвсем леко.
- Омитайте се хора! Заведението затваря!- извика пъстроочката по-силно от колкото всъщност искаше, но и така беше по-добре. Повечето хора си тръгнаха не много доволни, а някои си останаха по местата.
На Шерил й харесваше да владее да контролира останалите или по-точно да ги манипулира, макар че повечето, които се противопоставеха, после се налагаше да ги издирват и накрая да бъдат намирани на парченца. Блондинката скочи от барплота и седна отново на стола си, като погледна Илайджа усмихвайки се самодоволно и победоносно.
- Повечето ги няма сега.- обобщи блондинката като отпи от шишето си с уиски.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:23 pm

Шерил ме изненада с действията си.След като седна на стола си и беше изгонила повече от половината клиенти,я погледнах хем доволно,но и въпросително,питайки.
-Какво искаш сега?Изгони клиентите,дано поне си заслужава.-усмихна се палаво и намигнах като с един замах изчистих масата и сложих момичето да седне,разкрачило краката си като се опитва максимално да съм допрян до нея и да я обсипвам с целувки и ласки,които я караха да притъи дъх.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:42 pm

-Какво искаш сега?Изгони клиентите,дано поне си заслужава- каза й Илайджа като й се усмихна палаво и набързо изчисти масата и я сложи да седне на нея.
На Шерил й беше пределно ясно на къде отиваха нещата и това не й пречеше в никакъв случай. Даже й правеше удоволствие. Момичето прехапа устни и буквално разкъса горнището му, като след това прокара пръст по гърдите му, а след това ръцете й започнаха да шарят надолу към панталоните му, като бързо се оправи и с тях или поне с разкопчаването им.
- Ще се наложи да ходиш без ризи или подобни неща покрай мен.- прошепна му блондинката като го целуна страстно, а после целувките преминаха по врата му, след това към ключицата, а ръцете й просто не спираха да обхождат тялото на древния.
Горкото заведение щеше да пострада след това, което предстоеше да се случи.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 9:50 pm

Не знам,но това,което предстоеше ми харесваше.Признавам си,нямах много опит с жените,но може би не исках да съм като Клаус,а по скоро исках да приличам на Фин,тоест да обичам една жена,както той обичаше само и до последно Сейдж.Доближих я до тялото си,което вече беше голо,а нейното все още бе с дрехи.Измърках тихо и разкъсах нейната блуза и събух дънките й.Гледката пред мен,бе незаменима.Шерил бе само по сутиен,а отдолу без нищо.Потърках приятеля си между краката й като я целувах като убезомял,но исках Шерил сега и завинаги.Поне така мислех сега,докато тя бе под мой контрол.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 7:57 am

Илайджа определено знаеше как да накара едно момиче да се чувства като послушно коте само с няколко негови движение и в това се увери и блондинката.
Дрехите й бяха премахнати за секунди. Брюнетът отърка приятеля си, който вече беше набъбнал, между краката на Шерил, което я накара да измърка като коте. Блондинката не можеше да направи кой знае какво, но ръцете й винаги й помагаха. Те се плъзнаха бавно към достойнството на брюнета и се заиграха. Първоначално беше с бавно,умерено темпо и малко след това забърза движенията на ръцете си, докато обсипваше тялото на Илайджа с целувки.
- Искам те в мен! Искам да крещя името ти!-прошепна Шерил като топлият й дъх се разби във врата му, а след това захапа и меката част от ухото му.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 9:21 am

Не знам защо,но съм забелязал,че когато една жена види гол или полугол мъж,вече иска секс и така нататък.Не може ли първо малко игра,а след това да се премине към основното?Погледнах Шерил в очите и попитах.
-Не искаш ли първо малко да си поиграем,да се поизмъчим,а след това да преминем към десерта?-облизах с език устните й и издишах шумно срещу вече топлите й устни,които плачеха за още целувки.Може би трябваше да сме на легло,щото там възможността да я подлуда,да я поизмъча,бе по-голяма,но пък на твърди места удоволствието е повече и по-силно.Махнах сутиена й след,което засмуках едното й зърно,а едната ми ръка или по-точно двата ми пръста на едната ми ръка правеха въртеливи движения върху ,,катеричката" й.Устните ми усилено притискаха гърдата й,но мъркането ми допринасяше наслада на двама ни.Ръчичките й,които бяха върху приятелчето ми,въздействаха на цялото ми тяло,а самият аз се потях вече от възбуда и наслада.Не вярвах,че една жена може да подлуди така един мъж,но явно Шерил можеше и имаше талант да ме вкара в Рая от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 9:55 am

Илайджа докарваше Шерил до лудост с тези толкова прости движение, а това че му харесваше и да си играе й допадаше, защото повечето налитаха направо към действието. Момичето беше като пластелин в ръцете на вампира, което със сигурност го одоволетворяваше.
От устните на блондинката излязоха няколко стона, които бяха придружени с леко ръмжене. Шерил заби нокти в масата, докато се огъваше в ръцете на Илайджа. Наслада... Това беше точната дума, която можеше да опише какво чувстваха в момента и двамата.
- Подлудяваш ме.- простена леко момичето със затворени очи.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 10:36 am

Като се замисля,че в началото в парка,никой от двама ни не предполагаше така да се подредят събитията,просто му се струваше смешно.Но пък начина по който се нареждаха нещата радваше древния и го караше още повече да желае върколака.Езикът му се заигра още по-бързо около и върху зърното й,но пръстите му вече влязоха в нея.Тя изстена силно,а вампира засмука отново зърното й.Не след дълго той остани гърдата й и се насочи по-надолу като с всяко едно движение или целувка оставяше леки следи след себе си все едно си чертаеше път за да знае как да се върне до гърдата й или по-нагоре.След като стигна клитора й,го засмука без да вади пръстите си от вагината й.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 2:07 pm

Шерил се беше на себе си. Не можеше да намери мястото си от това удоволствие. Никой никога не беше правил така и това й харесваше. Леките стонове, които излизаха от устните й, започнаха да се превръщат в по-силни и по-силни.
Да бъдеш докаран до лудост и екстаз от един непознат, който си срещнал в парка за съвсем кратко и не знаеш много за него е приключение, защото не знаеш на какво е способен. Това че Шерил беше на седмото небе, само заради тези съвсем простички движение, от това простичко умение.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 5:10 pm

По стоновете,по това,което правеше,по движенията й се усещаше,че бе повече от доволна.Усмихнах се леко и захапах клитора й като разтърках зъбите си леко.Свих леко пръстите си докато се още бяха вътре в нея и леко ги раздвижих.Всичкото това удоволствие си пролича по доста набъбналия ми приятел.Знаех,че както аз,така и тя вече искаме да го вкарам в нея.Затова извадих пръстите си и се надигнах,събувайки бельото си.Главичката му докосва клитора й,но не направих нищо за да я погали още малко и да влезе вътре.Останах така,целувайки устните й като ръцете ми шареха по тялото й.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 12:37 pm

Шерил имаше чувството че може да си остане така до края на живота си, макар че това беше доста дълго време, а дори можеше и да не умре ако не я убиеха.
Блондинката долепи тялото си до това на Илайджа, докато нейните меки устни докосваха неговите нежни и сладки, докато не усети леко боцкане на долната си устна.
- Внимавай със зъбите.- каза момичето докато разнасяше малки сладникави целувки по врата му искайки да намери слабото му място.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 04, 2013 4:51 pm

Беше нормално да съм малко груб,но когато си възбуден и не можеш да контролираш тялото си,не съзнаваш какво правиш.Водиш се от страстта,удоволствието,възбудата,а не от мозъка си.Затова само се усмихнах леко и издишах тежко след като тя намери слабото ми място на врата.Притиснах главата ти към вратът си,а с другата си ръка стиснах едната й бузка на дупето.Вече беше доста набъбнал и с едно движение го вкарах.Издишах тежко освобождавайки част от напрежението в мен и забързах темпото.
Хората в заведение се махната след този ми ход и само се усмихнах подло като казах.
-Явно трябваше да действам по-бързо за да може заведението да е наше.-след,което я хванах за бедрата и забързах по-силно темпото.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 05, 2013 12:18 pm

Явно както и блондинката, така и брюнетът искаше да освободи насъбралото се вече напрежение. Шерил простена за пореден път, когато усети дължината му в себе си и заби нокти в гърба му.
- При това много отдавна.- отвърна момичето и го целуна като задълбочи целувката възможно най-дълго. Очите й присветкваха понякога в златисто.
Всичко беше толкова ... Беше вложена страст, инстинктите и на двама им бяха превзети от желанието. Повечето биха го описали просто като секс, макар че беше вложено нещо много повече само от тази нужда, може би.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 06, 2013 4:06 pm

Сложих ръката си на кръста й и я притиснах по близо до мен като устните ми се долепиха до кожата на вратът й.Вплетох пръстите си на другата си ръка в косата й и забързах темпото.Двамата бяхме доволни от темпото,но може би ако заемем по-голямо пространство ще е по хубаво и бурно.От векове обичах бурния и див секс и това,че сега бяхме на твърдо място при това тясно,не ми доставяше пълна наслада.Затова я погледнах в очите и попитах,изгаряйки за още и още.
-Искаш ли да отидем на по-широко и меко място?-прехапах долната си устна и дарих нейните с допира на моите.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 12:58 pm

Илайджа сложи едната си ръка на кръста на Шерил и забърза още повече темпото, като я попита дали иска да отидат на по-широко и меко пространство, а блондинката в отговор просто кимна и направя няколко синьо-лилави петънца на врата на брюнетът.
Шерил много добре познаваше това място и знаеше, че има подземен етаж с огромна спалня, която я ползваха ВИП клиентите, когато искаха да се забавляват.
- Подземния етаж има спалня... Огромна спалня.-подшушна му тя, а топлият й дъх се разби във врата му. Момичето го погледна лукаво и за съвсем кратко време бяха в подземния етаж в голямата спалня, където имаше всичко от което се нуждаеше всеки за ефикасен секс. Блондинката бутна брюнетът на леглото, като се настани върху него и започна да обсипва тялото му с целувки, докато се занимаваше и с приятелчето му.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Гост
Гост




След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 7:59 pm

Явно щях да съм играчка,защото тя веднага се усмихна и се съгласи.Отидохме във въпросната стая в мазета и тя веднага ме блъсна на леглото.Стаята бе пълна с всичко необходимо за от обикновен секс до буден и див.Имаше и за жесток,но се надявах нашия да спада към бурния.Щеше да ми е хубаво и удобно да използва камшик или белезници.Но тя почна с целувки по тялото ми,което ме накара да измъркам тихо като коте,което я предизвика да използва зъбки на моменти.Тази жена бе опасна.Но и много добра в секса и всичко в него.В момента едва дишах вече,а тя едва започваше своята игра.
Върнете се в началото Go down
Hayley
Admin



Брой мнения : 117
Join date : 17.10.2013

След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 9:19 am

Когато Шерил чу, че Илайджа измърка като малко коте започна да използва и зъбките си понякога. Блондинката стигна до V-образната форма, като започна да дарява всеки един милиметър от нея с малки целувчици, докато не стигна до крайната си цел, а именно приятелчето на брюнета.
Момичето се подсмихна леко и прокара езика си по дължината му, а после започна да се изкачва отново нагоре с малките целувчици, докато ръцете й "обработваха" приятелчето му. Застоя се малко повече на гърдите му, а после се премести към ключицата и отново към устните. Мислеше да си поиграе малко преди да започне същинската част, макар че това се броеше като втори рунд.
Върнете се в началото Go down
https://the-originals-family.bulgarianforum.net
Sponsored content





След пет седмици  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След пет седмици    След пет седмици  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
След пет седмици
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
the originals family :: Извън града, на всякъде в света и времето :: Бъдеще-
Идете на: